بازار پارچه تهران کجاست

بازار پارچه تهران کجاست

بازار پارچه تهران کجاست

بازار پارچه تهران کجاست ؟

این سؤال دارای چندین پاسخ است و پاسخ آن بستگی به نوع پارچه، میزان خرید و بودجه شما دارد. ما اینجا سعی کرده‌ایم بازارهای مهم پارچه‌فروشی تهران را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بهترین و مناسب‌ترین بازار، جهت خرید پارچه مورد نیاز خود را انتخاب کرده و خریدی خوب و راحت داشته باشید.

1. بازار بزرگ تهران

اگر قصد خرید پارچه به صورت عمده دارید، می‌توانید در قسمت انتهای بازار تهران به سرای امیرکبیر مراجعه کنید. در این بازار انواع مختلف پارچه‌ها موجود است. تولیدکنندگان پوشاک عمده می‌توانند با خرید از این بازار، سود خوبی داشته باشند چون با خرید عمده پارچه، قیمت آن حتی به نصف قیمت اصلی کاهش می‌یابد.

در صورتی که قصد خرید پارچه‌های جین، کتان و یا نیل داشتید می‌توانید به فروشگاه نایس‌تکس در این بازار به آدرس تهران، بازار بزرگ، پایین‌تر از چهارسوق کوچک، پلاک ۳۷۶ مراجعه کنید.

بازار بزرگ تهران - بازار پارچه تهران کجاست

2. بازار مولوی

اگر به دنبال تنوع بسیار بالایی از پارچه‌ها هستید بهترین گزینه برای خرید، بازار مولوی است. همان‌طور که شاید قبلاً هم شنیده‌اید این بازار تنوع بالایی از همه محصولات را دارا بوده و تقریباً با هر سلیقه‌ای وارد این بازار شوید دست‌خالی از آن بیرون نمی‌آیید. هنگام خرید از این بازار حتماً حواستان به ترفندها و حقه‌های فروشندگان باشد.

3. خیابان زرتشت

این خیابان به پارچه‌های نفیس آن معروف است. هنگامی‌که دنبال خرید پارچه‌های مجلسی و کارشده یا پارچه مناسب کت‌وشلوار هستید می‌توانید به این بازار مراجعه کنید. البته پارچه‌های این خیابان به دلیل زیبایی‌شان (که هر نگاهی را هم به خود جلب می‌کنند) از سایر بازارها گران‌تر بوده و نباید مانند بازار مولوی و بازار بزرگ انتظار قیمتی پایین داشته باشید.

خیابان زرتشت - بازار پارچه تهران کجاست

4. بازار تجریش

این بازار، پارچه‌هایی با کیفیت و زیبا با قیمتی مناسب را در اختیار خریداران قرار می‌دهد. بازار تجریش پارچه‌هایی با تنوع بالا و قیمتی مناسب دارد. معروف‌ترین پاساژ پارچه در بازار تجریش، پاساژ میری است. این پاساژ چندطبقه، بین سرپل تجریش و میدان قدس قرار دارد. با مراجعه به این پاساژ می‌توانید از نزدیک جنس و طرح پارچه‌های چیده شده در فروشگاه‌ها را بررسی کنید.

بازار تجریش - بازار پارچه تهران کجاست

5. خیابان گاندی

مغازه‌های این خیابان با ارائه پارچه‌هایی با قیمت مناسب در کنار پارچه‌های لوکس و گران‌قیمت توانسته است نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند. پارچه‌فروشی‌های خیابان گاندی اکثراً به نام “عادل” و “عادل اصل” هستند. در سمت دیگر خیابان نیز پارچه‌های مجلسی و به‌اصطلاح “کار شده” به فروش می‌رسند. پارچه‌فروشی‌های این خیابان تقریباً مانند خیابان زرتشت است و حدود قیمت یکسانی دارند.

خیابان گاندی - بازار پارچه تهران کجاست

6. بازار عبدل‌آباد

در این بازار، پارچه‌ها هم به‌صورت کیلویی و هم برحسب متراژ به فروش می‌رسند. در این بازار از هر نوع پارچه‌ای پیدا می‌شود، برخی از آنها از کیفیت خوبی برخوردار بوده و برخی نیز کیفیت پایینی داشته و مناسب دوخت دستگیره، دستمال و ملحفه هستند. پس برای پیدا کردن پارچه مورد نیاز خود احتیاج به یک جستجوی طولانی و بادقت در این بازار دارید.

بازار عبدل‌آباد - بازار پارچه تهران کجاست

امیدواریم با مطالعه مقاله حاضر، به پاسخ سوال خود یعنی ” بازار پارچه تهران کجاست ” رسیده باشید.

***

برای خریدی آسان می‌توانید به صفحه محصولات نایس‌تکس وارد شده و بدون مراجعه به بازار، خرید خود را به راحتی انجام دهید.

«تماس در واتس‌اپ»
فروشگاه نایس‌تکس توزیع‌کننده با سابقه در زمینه پارچه جین و کتان بصورت «طاقه پارچه» می‌باشد.با ما تماس بگیرید
+ +