معرفی شرکت رنگ و تکمیل چیت‌ساز

معرفی شرکت رنگ و تکمیل چیت‌ساز

شرکت چیت‌ساز ، بهترین و شناخته‌شده‌ترین شرکت رنگرزی در ایران است. رنگرزی فرایندی است که در طی آن، الیاف پارچه یا خودِ پارچه رنگ‌آمیزی می‌گردد. این رنگ‌آمیزی توسط محلولی که شامل مواد رنگ‌زا یا مواد شیمیایی است انجام می‌شود. کار اصلی شرکت چیت‌ساز هم رنگ آمیزی پارچه‌های خام است. پارچه‌های خام، همان پارچه‌های متقالِ بافته شده هستند که توسط شرکت‌های رنگرزی و طبق دلخواه و سفارش مشتری رنگ‌آمیزی می‌شوند. فرایند رنگرزی را اصطلاحاً تکمیل نیز می‌گویند و اسم شرکت به‌صورت شرکت رنگ و تکمیل چیت‌ساز می‌باشد.

روش‌های رنگرزی چیت‌ساز

روش‌های رنگرزی چیت‌ساز

شرکت چیت‌ساز، کار رنگ‌آمیزی را به‌صورت تخصصی انجام می‌دهد و تمام روش‌های رنگ‌آمیزی را در مجموعه خود به کار می‌گیرد. روش‌های استفاده شده در این شرکت عبارت‌اند از رنگ‌آمیزی گوگردی، نیل، ری اکتیو و دو حمامه. یکی از وجوه تمایز شرکت چیت‌ساز هم تنوع روش‌های رنگرزی آن است و تقریباً رنگ‌بندی کاملی دارد و رنگ‌آمیزی را دقیقاً طبق رنگ دلخواه مشتری انجام می‌دهد. پارچه رنگ شده توسط این شرکت دارای شفافیت، یکدستی و کیفیت رنگ بالایی است.

نظم فرایندی چیت‌ساز

مدیریت چیت‌ساز

مدیریت این شرکت به نحو احسن انجام می‌گیرد و تمام فرایندهای انجام شده در این شرکت از نظم خاصی پیروی می‌کند. فرایند رنگرزی نیازمند دقت بالایی است و اگر دقت در کار پایین باشد باعث آبرفت پارچه و به‌هم‌ریختن ابعاد آن می‌شود. شرکت چیت‌ساز کار رنگرزی را با دقت و کیفیت بالا و در زمانی کوتاه‌تر نسبت به رقبا انجام می‌دهد. این شرکت، پارچه‌ها را در هر متراژی که تحویل می‌گیرد پس از رنگ‌آمیزی نیز در همان متراژ تحویل مشتری می‌دهد.

رقیب‌های چیت‌ساز در بازار

رقبای چیت‌ساز در بازار

در زمینه رنگرزی پارچه شلواری با وجود رقبایی مانند رنگرزی زاک و احسان، نبض بازار به طور کامل در دستان شرکت چیت‌ساز بوده و در این زمینه بی‌نظیر و بی‌رقیب محسوب می‌شود. در زمینه رنگرزی پارچه پیراهنی شرکت‌هایی مانند ورت‌باف، گوهر چاپ یزد و سانته را می‌توان نام برد. این شرکت‌ها نیز کیفیت کار خوبی دارند اما شرکت چیت‌ساز همان کار را در زمانی کوتاه‌تر و کیفیت و ظرفیتی بالاتر انجام می‌دهد.

اهمیت وزن و عرض پارچه در رنگرزی

اهمیت وزن و عرض پارچه در رنگرزی

برخی رنگرزی‌ها در محدوده وزنی خاصی کار می‌کنند، به این معنی که به طور مثال تا وزن 300 گرم را رنگ می‌کنند ولی شرکت چیت‌ساز در این زمینه محدودیتی نداشته و می‌تواند پارچه را با هر وزنی که دارد رنگ‌آمیزی کند.

عرض پارچه‌های خام از 1 متر و 70 سانتی‌متر تا 2 متر متغیر است. پارچه‌های خام به دلیل اینکه موقع شستشو آبرفت دارند، قبل از رنگرزی شسته شده و آبرفت‌گیری می‌شوند، سپس پرزهای روی پارچه برداشته شده و پارچه‌ها پخته شده و آماده رنگ می‌شوند. پارچه‌ها پس از رنگ شدن وارد استنتر شده و عرض آنها تثبیت می‌شود.

استنتر دستگاهی است که از آن برای تکمیل پارچه‌های با عرض باز استفاده می‌شود و بدین منظور پارچه از آن عبور داده شده و ابعاد آن تثبیت می‌شود. در این ماشین لبه‌های پارچه از دو طرف توسط کلیپس یا سوزن (که بر روی زنجیر قرار گرفته‌اند)، گرفته شده و پارچه در طول استنتر منتقل می‌شود. فاصله بین دو زنجیر (که در واقع همان عرض پارچه می‌باشد) را می‌توان بنابه‌درخواست تنظیم کرد. پارچه‌های کشی معمولاً عرضی بین 150 تا 160 داشته و پارچه‌های بدون کش از 170 تا 175 سانتیمتر خواهند بود. شرکت چیت‌ساز در این زمینه بیشترین دقت را داشته و بهترین تکمیل را انجام می‌دهد. پارچه‌های یکسان را در یک عرض ثابت تکمیل کرده و تحویل مشتری می‌دهد.

پارچه‌های شرکتی

برخی از پارچه‌ها اصطلاحاً شرکتی هستند یعنی همان شرکتی که کار بافت پارچه را انجام داده در زمینه رنگرزی آن نیز فعال بوده و کار رنگ کردن و تکمیل پارچه را نیز انجام می‌دهد. به طور مثال، شرکت پر یک پارچه کتان ساتن دارد که خود شرکت، صفر تا صد آماده‌شدن پارچه را انجام داده و آن را روانه بازار می‌کند. تمام مراحل ریسندگی، بافندگی، تکمیل و رنگرزی پارچه زیر نظر خود شرکت پر انجام می‌شود. کیفیت این پارچه فوق‌العاده بوده و از این نظر رقیبی در بازار ندارد.

همکاری نایس‌تکس و چیت‌ساز

همکاری نایس‌تکس و چیت‌ساز

مجموعه نایس‌تکس از دیرباز با شرکت چیت‌ساز همکاری داشته و یکی از ستون‌های اصلی این مجموعه، محصولات تکمیل شده توسط شرکت چیت‌ساز است. تمام مشتریان، پس از خرید و استفاده از محصولات چیت‌ساز رضایت کاملی از محصولات داشته‌اند.

پارچه‌های نیل موجود در مجموعه نایس‌تکس همگی توسط شرکت چیت‌ساز رنگرزی شده‌اند. پارچه‌های نیل رنگ شده توسط چیت‌ساز به آدنا بلو معروف‌اند. آدنا بلو نسبت به همه نیل‌های موجود در بازار کیفیت بهتری داشته و حتی ظاهری بسیار شبیه به پارچه جین دارد.

پارچه‌های کتان شلواری نایس‌تکس یعنی کتان‌های 300 گرم به بالا همگی تکمیل شرکت چیت‌ساز بوده و از نظر کیفیت شناخته شده هستند و بهترین رنگ و تکمیل را دارند. در زمینه پارچه‌های پنبه‌ای، چیت‌ساز بهترین کیفیت را ارائه داده و در بازار بی‌رقیب است.

***

جهت مشاهده و خرید محصولات چیت‌ساز می‌توانید به قسمت محصولات نایس‌تکس مراجعه کنید.

«تماس در واتس‌اپ»
فروشگاه نایس‌تکس توزیع‌کننده با سابقه در زمینه پارچه جین و کتان بصورت «طاقه پارچه» می‌باشد.با ما تماس بگیرید
+ +