نایس‌تکس

درباره ما

پارچه‌فروشی نایس­‌تکس با مدیریت برادران غفار، در قلب بازار بزرگ تهران قرار دارد و وابسته به فروشگاه لاله جین (سیفی – غفاری) است. این مجموعه که سوابق درخشانی در زمینه­‌ی تولید و پخش پارچه­‌ جین، کتان و سایر انواع پارچه دارد، نامی آشنا برای تولیدکنندگان مجرب و با سابقه بوده است. نایس‌­تکس همواره سعی دارد ضمن حفظ اصالت و قدمت، بستری مناسب را به منظور تحقق شعار خود (لذت از تولید) برای تولیدکنندگان کشور ایجاد نماید. این هدف تنها با ارائه­‌ خدمات متنوع و تکریم ارباب رجوع، ایجاد و حفظ ارتباط مؤثر و مداوم با تولیدکنندگان در سراسر کشور و تأمین خواسته ها و نیازهای آنان و رفع موانع و مشکلات موجود محقق می‌شود.

نایس‌تکس: تولید و واردات پارچه

نایس‌­تکس، بهترین پارچه‌های خام را از مرغو‌‌‌ب‌­ترین الیاف تهیه و تولید می‌کند. تکمیل و آماده‌سازی این پارچه‌ها در مجهزترین و مهم‌ترین کارخانه‌های رنگرزی کشور از جمله کارخانه چیت‌ساز و ورت­‌باف انجام می‌شود. نایس‌­تکس همچنین به فروش پارچه‌های جین باکیفیت ایرانی مانند کویرجین، پایاجین، ارتا و سایر پارچه‌ها نیز می‌پردازد. نایس­‌تکس با واردات مستقیم پارچه‌های جین و کتان درجه‌یک نیز سعی دارد تا در کنار تولیدکنندگان در ارتقای سطح کیفیت پوشاک تولیدشده داخلی سهیم باشد. این واردات از کشورهایی مانند چین، ترکیه و پاکستان صورت می‌گیرد.
مجموعه نایس‌تکس با ارائه‌ قیمت‌­ها و نشر روزانه آن در صفحات اجتماعی و سایت رسمی فروشگاه همواره در تلاش است تا بتواند شفافیت از بین رفته در صنعت پوشاک را برگرداند و پلی مستحکم میان کارخانه‌های مهم نساجی و تولیدکنندگان عزیز برقرار کند.
هدف مجموعه نایس­‌تکس این است که با ارائه خدمات و ارتقای سطح کیفی پارچه‌ها، باعث پیشرفت هرچه بیشتر تولید در صنعت پوشاک کشور شود. پیشنهادها و نقطه‌نظرات شما در این راه قطعاً مفید، مؤثر و راهگشا خواهد بود.
پس با نایس‌­تکس همراه باشید تا در کنار هم از تولید لذت ببریم.

جهت تماس با مجموعه نایس‌تکس اینجا کلیک کنید.

«تماس در واتس‌اپ»
فروشگاه نایس‌تکس توزیع‌کننده با سابقه در زمینه پارچه جین و کتان بصورت «طاقه پارچه» می‌باشد.با ما تماس بگیرید
+ +